Kulturni dom v Gorici je v 39 letih obstoja ustvaril pogoje, da smo se Goričani, "/>

24.11.2020

Klavdij Palčič - likovna razstava ob 80 letnici slikarja

Kulturni dom v Gorici je v 39 letih obstoja ustvaril pogoje, da smo se Goričani, različnih narodnosti, srečevali spoznavali in spoprijateljili. Sadove tega dela je goriška kulturna stvarnost sprejela in širšemu okolju izročila otipljiva znamenja. In med slednje sodi tudi razstava imenitnega slovenskega umetnika, Klavdija Palčiča, ki je ravno letos praznoval življenjski jubilej: osemdesetletnico plodnega življenja. Zatorej želimo izpostaviti umetnika, ki s svojimi vsebinami in izumi ustvarja vezni člen med vsemi različnostmi našega kulturnega vesolja.

Otvoritev virtualne raszstave bo v petek, 27.11.2020, ob 16.00 uri preko platforme zoom in na facebook straneh Rudolph Connect in Kulturni dom.

Virtualna razstava, tiskovna konferenca in otvoritev razstave so dostopne na sledečem linku:

Organizatorji:
Kulturni dom Gorica
Tmedia srl
Fluido

S pokroviteljstvom Občine Gorica in dežele Furlanije Julijske krajine.

S podporo Slovenske Kulturne Gospodarske Zveze in KB1909.