Razprodano – Božična zgodba

10 decembra 2023 @ 18:00 - 20:00

Go-Gospel: BOŽIČNA ZGODBA

Dogodek je razprodan

z BIG BAND NOVA in vokalisti: MATJAŽ KUMELJ, NUŠA DERENDA, skupina LADYBUGZ ter »Goričanki« TATJANA MIHELJ in TISH

Bližajo se decembrski prazniki, ki so polni veselja in dobrot! Zakaj bi jih letos v okviru »GO Gospel« ne popestrili s tradicionalno božično zgodbo, ki jo za občinstvo »obeh Goric« pripravljamo Kulturni dom v Gorici, Kulturni dom Nova Gorica, Kulturna zadruga Maja iz Gorice in Big Band NOVA iz Nove Gorice. Skupaj z odličnimi gosti nameravamo naše občinstvo popeljati v pravljično doživetje z znanimi božičnimi pesmimi, ki jih poznajo tako mlajši kot starejši.

December je tudi mesec, ko se vsi zberemo in praznujemo, zato nam priznani slovenski pevci, kot so MATJAŽ KUMELJ, NUŠA DERENDA, »Goričanki« TATJANA MIHELJ in TISH, vokalna skupina LADYBUGZ ter orkester BIG BAND NOVA, zagotavljajo veliko dobre glasbe, duetov in zabave.

10 decembra 2023
Event Categories: