ZLATKO KAUČIČ – Jazz&Wine of Peace 2023

29 oktobra 2023 @ 17:00 - 18:30

koncert-delavnica s priznanim slovenskim bobnarjem Zlatkom Kavčičem.

Zlatko Kaučič je glasbenik, bobnar, tolkalec, improvizator, bojevnik, samorastnik, posredovalec glasbenega znanja bodočim rodovom in človek izjemne ustvarjalne energije. Je letnik 1953, po desetletjih nemirnega in zvedavega romanja po evropskih glasbenih prestolnicah, kjer je v stiku z glasbenimi kreativci in improvizatorji izoblikoval lasten zvok, se je na začetku devetdesetih letih ustalil v Goriških Brdih. Slovensko umetnost od takrat bogati z vedno novimi ploščami in koncerti izvirne glasbe, svoje bogato znanje pa v glasbenih delavnicah posreduje mladi generaciji.

Vstop prost: Za dodatne informacije: ticket@controtempo.org.

Svojevrsten glasbeni dogodek prireja Kulturno združenje Controtempo iz Krmina, v sodelovanju s Kulturnim domom v Gorici in kulturno zadrugo Maja iz Gorice, s prispevkom Dežele Furlanije Julijske krajine, italijanskega Ministrstva za kulturo in Fundacije goriške hranilnice.

29 oktobra 2023
Website: